Team Group: Prezenterzy Cybina TV

ROBERT

Robert Przybylski prowadzi w telewizji Cybina TV swój autorski program pod tytułem „Tajemnice Doliny Cybiny”. Przyrodnik, pilot wycieczek właściciel mobilnego planetarium i laboratorium, z którymi jeździ po szkołach aby prowadzić tam zajęcia i eksperymenty z przyrodą. Teraz również prezenter w Cybina TV. W swoim programie pokaże dlaczego przyroda, szczególnie ta nam najbliższa – w Dolinie Cybiny – jest tak istotną częścią naszego istnienia.

HALINA

Halina Kaczyńska prowadzi w telewizji Cybina TV swój autorski program pod tytułem „Zdrowie od Kuchni”. Jest dietetykiem, dietetykiem tradycyjnej medycyny chińskiej i coachem zdrowia. Wspiera na drodze do zdrowia, równowagi i witalności poprzez prawidłowo dobrane pożywienie oraz pracę nad zmianą nawyków na zdrowe. W swojej pracy za najważniejsze uważa zrozumienie potrzeb i dobranie sposobu pracy i zaleceń dopasowanych indywidualnie do organizmu. Nauczy jak prawidłowo się odżywiać zgodnie z potrzebami organizmu, jak zdrowo gotować, jak prawidłowo przygotowywać pożywienie, jakich używać przypraw i ziół, tak aby jedzenie służyło zdrowiu i prawidłowemu odżywieniu organizmu. Z zamiłowania gotuje smacznie i zdrowo, a jej potrawy są wolne od glutenu i laktozy, a co najważniejsze są naprawdę proste w przygotowaniu!

KRZYSIEK

Krzysztof Bartosiak – redaktor naczelny Telewizji Cybina TV, w której prowadzi również swoje autorskie programy: flagowe „WIEŚCI Z FYRTLA”, „RADY DLA RADY” oraz „ZRANIONE DUSZE, ROZWIANE MARZENIA”.  Mieszka w Poznaniu ponad 40 lat. Kocha to miasto i jego mieszkańców. Ma to szczęście, a może i nawet przywilej być nie tylko obserwatorem, ale także brać czynny udział w kreowaniu miejskiej rzeczywistości. Tutaj kończył edukację, podjął pracę zawodową, założył rodzinę i tutaj…odkrył w sobie duszę społecznika.

MAGDA

Magdalena Perz aka Williperz 😉 prowadzi w telewizji Cybina TV swój autorski program pod tytułem „PSI JĘZYK W PIGULE”. Na co dzień jest instruktorem szkolenia psów i przewodników psów. Radzi sobie z najbardziej wymagającymi rasami, spośród których kilkoro wyjątkowo groźnie wyglądających przedstawicieli trzyma króciutko w swojej rodzinie.  Jest również technikiem weterynarii, studiowała  ratownictwo medyczne. Przy tym wszystkim jest wyjątkowo uzdolniona artystycznie. Uwielbia malować obrazy, a niektóre z nich będziecie mieli okazji podziwiać w trakcie jej programów. Podstawą jej pracy jest pomoc psom i ich przewodnikom w komunikacji poprzez działania behawioralne.

MARIUSZ

Mariusz Kaźmierczak prowadzi w telewizji Cybina TV swój autorski program historyczny „KOMPAS HISTORII”. Na co dzień uczy historii w szkole podstawowej oraz hobbystycznie działa w grupie rekonstrukcyjnej “Drużyna Wojów Słowiańskich Dąb Pomorza”.

JAKUB

Jakub Ziółkowski jest adwokatem.  W Cybina TV prowadzi swój autorski program „RANDKA Z TEMIDĄ”, gdzie opowiada o problemach prawnych, w które może się wplątać każdy z nas. Od dwóch lat prowadzi własną kancelarię i zajmuje się sprawami karnymi, cywilnymi i administracyjnymi.

GOSIA

Małgorzata Sikorska na co dzień prowadzi własną działalność gospodarczą. Jest stylistką mody i doradcą wizerunkowym. W swoim autorskim programie „TWÓJ LOOK Z DRESS NO STRESS” będzie się dzielić tajnikami swojej pracy.

DAREK

Darek Promis “Promyk” jest mentorem ds. kultury duchowej i fizycznej w swoim autorskim programie „WYCISK Z PROMYKIEM”. Jest trenerem personalnym od ponad 20 lat. Wcześniej zajmował się ochroną osobistą, służył w jednostkach specjalnych w wojsku. Grał na deskach teatru Żydowskiego. Jest pasjonatem muzyki, gra na instrumentach perkusyjnych.